České veterinární přípravky schválené Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně, pro podporu nervového systému, kloubů, kůže a srsti u psů

Dopex Forte 310

 
Výprodej Efekt lupa
  • 1 z 2

Velká plemena psů do 30 kg

labradorský retrívr, zlatý retrívr, německý ovčák, dobrman, doga, rotvajler, bernský salašnický pes, irský vlkodav, cane corso, belgický ovčák, rhodéský ridgeback

Příznivě ovlivňuje nervový systém/Bolesti svalů a kloubů/Podporuje oběhový systém/Hormonální rovnováhu/Plodnost/Krvetvorbu.

V balení 30 ks kapslí u každé váhové kategorie.

Dávkování: 1 kapsle denně , minimální délka užívání jeden měsíc. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Expirace: 2 roky od data výroby (2022)

Schváleno - Státním ústavem pro kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv

Číslo schválení ÚSKVBL: 111-19/C

Příbalový leták DF 310 

Dostupnost Momentálně nedostupné
244 Kč    
Kód produktu 0310
Značka Dopex Forte
Kategorie Nervový systém
 
  • Vitamin B11 (Cholin) - zařazuje se obvykle do vitamínů skupiny B. Zajišťuje zachování mozkových a nervových buněk, látkovou přeměnu tuků, regulaci hladiny cholesterolu, funkci jater.
  • B1 tiamin - Vitamin B1 v kombinaci s ostatními členy skupiny vitaminů B můžou účinně zlepšovat trávení a tím tedy uklidňovat trávicí potíže.
  • Niacin (B3) - Niacin podporuje funkci zažívacího ústrojí, kůže a nervů.
  • Kyselina pantotenová - pomáhá rozkládat a trávit.
  • Vitamin B12 - je důležitý pro správný přenos nervových vzruchů.
  • Vitamin B2 (riboflavin) - hraje důležitou roli při tělesném růstu, obnově červených krvinek a uvolňování energie ze sacharidů.
  • Vitamín B6 - funguje jako prevence proti vzniku nervových a revmatických onemocnění. Vitamíny skupiny B významně ovlivňují metabolismus, zpomalují degenerativní projevy stárnutí, nezbytné pro dobrou kondici a zdraví psa. Patří do skupiny vitamínů rozpustných ve vodě (mimo B12), které při přebytku tělo vyloučí močí.

 

Příbalový leták DF 310

Hmotnost 0.083 kg